Vyberte stránku

Kreativní podpora pro každou kampaň

Kreativní podpora pro každou kampaň

KREATIVA A GRAFICKÝ DESIGN

Logo, vizuál kampaně, event, web, sociální sítě. Bez dobrého nápadu prázdné pojmy. My nápady máme, umíme je vizualizovat a přinést do života.  Tak jak se o tom již přesvědčily společnosti Škoda, Miele, CTP, a mnoho dalších.

OBJEVTE

CORPORATE & BRAND IDENTITA

Jedinečná identita v souladu s filozofií společnosti, úspěchy, CSR aktivitami, vším, co značku dělá značkou a festival festivalem. Rádi pomůžeme s tvorbou nového brandu, vizuálů, log a korporátních identit, i s aktualizací a modernizací těch stávajících. Napište nám a promluvme si, co vás trápí.

OBJEVTE

FOTO & VIDEO STUDIO

Disponujeme vlastním studiem schopným zpracovávat zvuk i obraz. Pracujeme se všemi typy audiovizuálních materiálů, od animovaných videí po úpravy fotografií. Fotíme v ateliérech i exteriérech, točíme videa, máme technologii pro časosběry, fotíme produktové i image fotografie do katalogů a magazínů. Vše, co pro svůj produkt či službu potřebujete.

OBJEVTE

GRAFICKÝ DESIGN
Brand máte, a co dál? Postaráme se o čistotu vaši vizuální komunikace. Design firemních merkantilií, polepů aut, OOH reklamy, tiskovin, pracovního oblečení, POS, on-line, TV kampaní i dalších videomateriálů. Vaši klienti budou přesně vědět, že jste to vy.

OBJEVTE

PRINT & PRODUKCE

Vše, co ideově vytvoříme umíme i vyrobit a aplikovat. Tiskneme katalogy, polepujeme auta, stavíme billborady, jezdíme s promo trucky, stavíme výstavní stánky, vyrábíme POS, dodáváme reklamní dárky i pracovní oblečení v režimu náhradního plnění.

Pojďme společně tvořit i váš příběh

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice

+420 543 210 551

 recepce@kpa.cz

Fakturační údaje 

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice