Vyberte stránku

Vše pro digitální projekty

Vše pro digitální projekty

DIGITAL

Kdo chvíli stál, stojí opodál, říká se. Ve světě on-line to platí dvakrát. Digitální prostředí je měřitelné, proto měříme, navrhujeme a tvoříme nástroje a kampaně, jejichž výsledkem je rapidní zvýšení efektivity procesů, nárůst tržeb díky optimálnímu nastavení, i zjednodušení řady procesů ve firmách.

OBJEVTE

WEBY, ESHOPY & APLIKACE

Bez kvalitního podvozku závoďák neuděláte. Stejně i na internetu se bez kvalitní aplikace, webové prezentace či výkonného e-shopu neobejdete. Můžete investovat do off-line i on-line kampaní, bez kvalitního základu váš zákazník obchod nedokončí. Vytuníme vaše stávající řešení, nebo navrhneme nové. Známe sílu on-line světa.

OBJEVTE

SOCIÁLNÍ SÍTĚ & NEWSLETTERY 

Můžete mít založeny účty na všech sociálních sítích, které vás napadnou a posílat newslettery každý druhý den, ale pokud s nimi nebudete umět pracovat, nepřinesou žádný efekt. Pro nás je to denní práce. Tvorba atraktivního obsahu, nastavení správného zacílení, systemizace a analýza. Atributy úspěchu – vyzkoušejte to s námi!

OBJEVTE

REKLAMNÍ KAMPANĚ & AUDITY

Brandové i výkonnostní kampaně na zvýšení obratu i zisku. Máme skvělá řešení i tipy, jak své investice do on-line reklamy můžete vynakládat co nejefektivněji. Měříme, analyzujeme, navrhujeme řešení, spravujeme kampaně a vy se těšíte z úspěchů.

OBJEVTE

AUDIO, VIDEO, GRAFIKA

Vytvoříme jakýkoliv obsah, který pro on-line nezbytně potřebujete. Bannery, animace, videa, voiceovery, lokalizace síťových kampaní a obsahů. Tvoříme copy, vizuály pro PR komerci. Grafické studio, video produkce a postprodukce, zvukové studio a skvělí lidé. Funguje to.

Pojďme společně tvořit i váš příběh

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice

+420 543 210 551

 recepce@kpa.cz

Fakturační údaje 

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice