Vyberte stránku

Emoci sdílenou s klientem on-line nenahradí

Emoci sdílenou s klientem on-line nenahradí

EVENTS

Cokoliv si dokážete představit, i to, co se zdá nepředstavitelné – od překvapení pro VIP klienty až po náročnou akci pro zaměstnance a členy týmu. S tím vším vám rádi pomůžeme. Náš produkční tým a vlastní technika zajistí hladký průběh akce a naprostou spokojenost všech zúčastněných. Vážně, zeptejte se našich milých klientů.

OBJEVTE

KREATIVNÍ KONCEPTY

Event bez myšlenky je jako chleba bez másla, může být dobrý, ale není to ono. Proto se nejprve ptáme, pečlivě posloucháme, přemýšlíme nad souvislostmi a cíli a pak navrhujeme řešení. V eventu nesnášíme průměrnost a nudu. Proto jsme úspěšní. Buďte taky, klienti vás budou zbožňovat.

OBJEVTE

EVENT MANAGEMENT

Kompletní správa a jistota hladkého průběhu, od prvotních reklam až po živé vysílání. Tým připravený na míru potřebám klienta je složen z odborníků na danou problematiku a zajistí kompletní management akce, projektu i festivalu.

OBJEVTE

LIVE EVENTS

Chcete být na slavnostním uvedení nového modelu automobilky ve společnosti lidí z celé Evropy v pohodlí svého města? Není problém. Děláme věci, o kterých se vám dříve jen zdálo. Streamované interaktivní eventy pro různé světadíly, lékařské kongresy s video přenosy operací z USA, eventy přenášené živě televizí, akce pro desítky tisíc hostů. Výraz nejde to nepoužíváme často.

OBJEVTE

EVENT PRODUCTION

V den akce nechcete být na hraně kolapsu. Chcete se bavit s klienty a usmívat se na ně. Proto potřebujete produkční tým KPA. Víme jak vše dovézt, postavit, zapojit, odbavit, realizovat, sbalit a odvézt tak, aby úspěch byl co největší a náklady co nejmenší.

Pojďme společně tvořit i váš příběh

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice

+420 543 210 551

 recepce@kpa.cz

Fakturační údaje 

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice