Vyberte stránku

Vybavení pro každou příležitost

Vybavení pro každou příležitost

RENTAL

Žádný event není kompletní bez skvělého vybavení. Náš inventář zahrnuje konstrukce, světla, stoly, židle, naprosto vše, co může vaše událost potřebovat. Díky vlastním skladovacím prostorám v Brně i Praze a flotile vozidel není pro nás problém event kdekoliv v České Republice. No vážně, zeptejte se společností E.ON, Škoda Electric, CTP, i dalších, jak to s námi probíhalo.

OBJEVTE

ZVUK, SVĚTLA, PÓDIA & KONSTRUKCE

Víme jak pracovat s tím co máme, proto dokážeme každé akci vtisknout neopakovatelný look a využít efektivně potenciálu zařízení. Máme skvělou pódiovou, osvětlovací i ozvučovací techniku a tým, který s ní umí dokonale pracovat. A navíc uvidíte navrhované řešení ve 3D vizualizaci.

OBJEVTE

PARTY NÁBYTEK

Banket, divadlo, lounge, bar, recepce, VIP sky,… Máme řešení pro všechny setupy, které si vymyslíte, popřípadě vše navrhne náš tým, s nábytkem, aranžemi, párty vybavením si starosti dělat nemusíte. Jen nám dejte vědět, my připravíme řešení, navrhneme prostory, zvizualizujeme návrhy a na klíč zajistíme. Vy se bavíte!

OBJEVTE

CONCIERGE

Že to slovo neznáte? Je to služba, která vašim hostům, nebo klientům zajistí vše, na co si pomyslí. Letenky, booking hotelů, program při pobytu, zábavu, gastronomii, emoce i zážitky. Vlastně takové malé řízení letového provozu vašich klientů.

OBJEVTE

VÝROBA A PRODUKCE

Vše, co nemáme na skladě, umíme vyrobit. Proto může mít vaše akce zcela neopakovatelný vizuál. Vyrábíme kulisy, sochy, obrazy, mraky, hradby, kopce i údolí, kopie budov, lodě, i koně. Celý seznam by byl dlouhý, Proto zkrátka – nic není nemožné!

Pojďme společně tvořit i váš příběh

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice

+420 543 210 551

 recepce@kpa.cz

Fakturační údaje 

PRAHA

Jinonická 804/80
150 00  Praha, Košíře

BRNO

Havránkova 51/73
619 00  Brno, Dolní Heršpice